spinner Working...
Aktualnosci
Klasyfikacja strzelcow po 6 kolejkach
2018-01-17 22:44:12

 Klasyfikacja strzelcow po 6 kolejkach 

Dodal koxiarzw
6 Kolejka RLF - wyniki
2018-01-16 05:45:50
MakoDrew – LKS Hetman Dąbrówka W. (6:2) 10:2
 
strzelcy Mako: 3 D.Girmata, 2 Paweł Guzi, 2 Piotr Guzik, 2 K.Koza, 1 K.Janeczek.
strzelcy Hetman: D.Mucha, 1 D.Kuzara.
 
Zdziarzec – Jamnica Dulcza Wlk. (3:2) 9:6
 
strzelcy Zdziarzec: 5 W.Dudek, 2 D.Szydło 1 G.Morawski, 1 D.Wolak
strzelcy Dulcza: 2 S.Siembab, 2 B.Giża, 2 M.Giża
 
Orły Ruda 2– Janovia Janowiec( 3:2) 4:5
 
strzelcy Ruda 2: 1 K.Kilian, 1 M.Ryczek, 1 B.Brzycki, 1 D.Dybski
strzelcy Janovia: 2 J.Kowal, 1 R.Pryga, 1 G.Starzyk, 1 J.Skowroon
 
Manchester – Sokół Partynia  (3:0) 5:3
 
strzelcy Manchester: 1 J.Niedbała, 1 P.Bielik, 1 D.Mucha, 1 Ł. Kulpa, 1 P. Lonczak
strzelcy Sokół: 1 P.Wyzga, 1 K.Suchy, 1 K.Pleban
 
Radomyślanka Radomyśl Wielki - Orły Ruda 1  (1:0) 2:4
 
strzelcy Radomyśl: 1 K.Kużdżał , 1 M.Parkosz.
strzelcy Ruda 1: 1 M.Zboch, 1 K.Dolot, 1 K. Chrząstek , 1 A.Warias 
 

mecz kolejki : Orły Ruda 2– Janovia Janowiec( 3:2) 4:5 

Dodal jacek
6 Kolejka RLF przed nami
2018-01-11 09:21:03
6. Kolejka      13.01.2017r
 
14.00             MakoDrew – LKS Hetman Dąbrówka W.
14.50             Zdziarzec – Jamnica Dulcza Wlk.
15.40             Orły Ruda 2– Janovia Janowiec
16.30             Manchester – Sokół Partynia  
17.20             Orły Ruda 1 – Radomyślanka Radomyśl Wielki

 

Dodal jacek
5 kolejka - wyniki
2018-01-11 09:20:14

 Zdziarzec – LKS Hetman Dąbrówka W. (5:3) 7:6

 
strzelcy Zdziarzec: 2 W.Dudek, 2 D.Kozak, 2 D.Wolak, 1 R.Ziobroń
strzelcy Hetman: 3 D.Kuzara, 2 W.Noga , 1 D.Noga.
 
Sokół Partynia – Janovia Janowiec(0:1) 2:8
 
strzelcy Sokół: 1 P.Szęszoł, 1 P.Kilian
strzelcy Janovia: 3 S.Mrozowski, 2 M.Pęczek, 1 T.Słowik, 1N.Walas, 1 Ł.Kmieć
 
Orły Ruda – Manchester (1:3) 1:11
 
strzelec Ruda: 1 D.Bawoł
strzelcy Manchester: 3 P.Bielik, 2 J.Kilian, 2 A.Machnik, 2 J.Niedbała,  1 D.Bielik, 1 A.Czech.
 
Jamnica Dulcza Wlk.– Orły Ruda II (1:1) 4:3
 
strzelcy Dulcza: 2 M.Giża , 1 K.Giża, 1 M.Wolak
strzelec Ruda: 3 M.Dziekan
 
MakoDrew – Radomyślanka Radomyśl Wielki (7:0) 21:5
 
strzelcy Mako: 7 Paweł Guzik, 4 D.Giermata, 3 Piotr Guzik , 2 M.Szlachetka, 2 K.Janeczek, 1 T.Sosin, 1M.Wolak , 1 G.Świąder.
strzelcy Radomyślanka: 2 W.Masłyk, 1 K.Kużdżał, 1 P.Bawoł, 1 D.Chmiel
 
 
mecz kolejki: Jamnica Dulcza Wlk.– Orły Ruda II (1:1) 4:3
Dodal jacek
Wyniki 5 kolejki
2017-12-29 18:07:20

 Wyniki 5. kolejki (23.12.2017)

 
Zdziarzec – LKS Hetman Dąbrówka W. 7:6 (5:3)
strzelcy Zdziarzec: 2 W. Dudek, 2 D. Kozak, 2 D. Wolak, R. Ziobroń
strzelcy Hetman: 3 D. Kuzara, 2 W. Noga, D. Noga
 
Sokół Partynia – Janovia Janowiec 2:8 (0:1)
strzelcy Sokół: P. Szęszoł, P. Kilian
strzelcy Janovia: 3 S. Mrozowski, 2 M. Pęczek, T. Słowik, N. Walas, Ł. Kmieć
 
Orły Ruda – Manchester 1:11 (1:3)
strzelec Ruda: D. Bawoł
strzelcy Manchester: 3 P. Bielik, 2 J. Kilian, 2 A. Machnik, 2 J. Niedbała, D. Bielik, A. Czech
 
Jamnica Dulcza Wlk.– Orły Ruda II 4:3 (1:1) - mecz kolejki
strzelcy Dulcza: 2 M. Giża, K. Giża, M. Wolak
strzelec Ruda: 3 M. Dziekan
 
MakoDrew – Radomyślanka Radomyśl Wielki 21:5 (7:0)
strzelcy Mako: 7 Paweł Guzik, 4 D. Giermata, 3 Piotr Guzik, 2 M. Szlachetka, 2 K. Janeczek, T. Sosin, M. Wolak, G. Świąder
strzelcy Radomyślanka: 2 W. Masłyk, K. Kużdżał, P. Bawoł, D. Chmiel
Dodal MG
4 Kolejka RLF
2017-12-17 21:38:59

LKS Hetman Dąbrówka W – Manchester (1:4) 3:7

strzelcy Hetman: 2 D.Kuzara, 1 D.Mucha

strzelcy Manchester: 2 J.Niedbała, 2 P.Bieilk, 1D.Bielik, 1 J.Kilian, 1 Ł.Kulpa

 

Jamnica Dulcza Wlk.– Radomyślanka Radomyśl Wielki (4:2) 5:3

strzelcy Dulcza: 1 S.Siembab, 1 M.Wolak, 1 Michał Giża, 1W.Wąż, 1 Mateusz Giża

strzelcy Radomyślanka: 2 K.Kużdżał, 1 D.Chmiel.

 

MakoDrew – Orły Ruda 2 (3:0) 11:0

strzelcy Mako: 4 Paweł Guzik, 3 Piotr Guzik, 2 D.Giermata, 1 M.Schlachetka, 1 K.Janeczek

 

Janovia Janowiec – Zdziarzec (2:2) 4:6

strzelcy Janovia: 2 T.Słowik, 2 M.Kowal, 1 S.Mrozowski, 1 G.Starzyk. strzelcy

Zdziarzec: W.Dudek, 2 M.Trela

 

Orły Ruda 1 – Sokół Partynia (2:1)5:2

strzelcy Ruda 1: 2 M.Zboch, 1K.Dolot, 1 A.Warias, 1 K.Chrząstek

strzelec Sokół: 2 P.Grzanka mecz kolejki: Janovia Janowiec – Zdziarzec (2:2) 4:6

Dodal jacek
3 Kolejka
2017-12-14 08:25:42
Zdziarzec– Sokół Partynia (2:2) 5:4
 
strzelcy Zdziarzec: 3 D.Szydło, 1 W.Dudek, 1 D.Cholewa
strzelcy Sokół: 2 P.Grzanka, 1 P.Wyzga, 1 E.Dudek
 
 
Manchester – Radomyślanka Radomyśl Wielki (3:0) 9:0
 
strzelcy Manchester: 3 J.Kilian, 2 Dawid.Kulpa, 1P.Bielik, 1 A.Czech, 1 Damin Kulpa, 1 A.Nosal
 
 
Orły Ruda 1 – Orły Ruda 2 (1:0) 2:1
 
strzelcy Ruda 1: 1 K.Chrząstek, 1 D.Węglarz
strzelec Ruda 2: 1 B.Brzycki
 
 
MakoDrew – Janovia Janowiec 3:0 Walkower
 
 
Jamnica Dulcza Wlk.– LKS Hetman Dąbrówka W. (1:3) 7:6
                   
strzelcy Dulcza: 4 S.Siembab, 2 M.Giża , 1 K.Giża
strzelcy Hetman: 2 D.Mucha , 2 A.Stec, 1 J.Mucha, 1 G.Cichoń
 

mecz kolejki: Zdziarzec– Sokół Partynia (2:2) 5:4 

Dodal jacek
2 Kolejka - wyniki
2017-12-05 04:57:02

 MakoDrew – Orły Ruda 1   (2:0) 6:2

 
strzelcy Mako: 3Piotr Guzik, 1M.Dudek, 1 M.Szlachetka, 1 D.Giermata
strzelec Orły: 2 M.Zboch
 
 
Janovia Janowiec - Jamnica Dulcza Wlk. (1:2) 2:5
 
strzelcy Janovia: R.Pryga, 1 S.Mrozowski
strzelcy Jamnica:2 M.Wolak, 2 M.Giża, 1 M.Michał
 
 
Sokół Partynia  – LKS Hetman Dąbrówka W.(5:1) 7:4
 
strzelcy Sokół: 4 P.Grzanka, P.Krzysztofik, 1 K.Kobos, 1 E.Dudek
strzelcy Hetman: 2 A.Stec, 1 G.Łapa, 1 D.Noga.
 
 
Radomyślanka Radomyśl Wielki – Orły Ruda 2 (0:1) 3:2
 
strzelcy : Radomyślanka: 1 K.Kużdżał, 1 W.Masłyk, 1 K.Szydło
strzelcy Ruda 2: 1A.Zboch, 1 D.Dybski
 
 
 
Zdziarzec – Manchester (1:0) 1:8
 
strzelec Zdziarzec: W.Dudek
strzelcy Manchester: 3P.Bielik, 2Ł.Kulpa, 1 D.Bielik, 1 J.Kilian, 1D.Kulpa
 
mecz kolejki:
 Janovia Janowiec - Jamnica Dulcza Wlk. (1:2) 2:5
Dodal jacek
1 Kolejka - wyniki
2017-12-05 04:56:07

 Zdziarzec - Radomyslannka Radomysl Wielki 7:4

 
strzelcy Zdziarzec: 5 K.Adamczak, 2 W.Dudek
strzelcy Radomyślanka: 2 K.Kużdżał , 2 D.Chmiel
 
 
LKS Hetman Dabrowka W – Orly Ruda 1  8:4
 
strzelcy Hetman: 4 D.Kuzara, 1 D.Mucha, 1 A.Stec, 1 W.Noga, 1 D.Noga 
strzelcy Orły 1: 2 M.Zboch, 1 D.Bawoł, 1 R.Pen
 
 
Janovia Janowiec – Manchester 2:4
 
strzelcy Janovia: 1T.Słowik, 1 M.Sito
strzelcy Manchester: 1 D.Bielik , 1 P.Bielik, 1 D.Mucha, 1 A.Machnik
 
 
Jamnica Dulcza Wlk.- MakoDrew  1:10
 
strzelec Jamnica: S.Siembab
strzelcy Mako: 2 M.Szlachetka, 2 Paweł Guzik, 2 Piotr Guzik, 1K.Janeczek, 1 M.Wolak, 1 D.Giermata, 1 G.Świąder.
 
 
Sokol Partynia - Orly Ruda 2  2:0
 
strzelcy Sokół:  1P.Wyzga, 1 E.Dudek
 
mecz kolejki:
Janovia Janowiec – Manchester 2:4
Dodal jacek
OGŁOSZENIE
2017-12-03 18:13:46

                                                       OGŁOSZENIE

 

Niniejszym zawiadamiamy, że w dniu 10.12.2017, tj. niedziela, o godzinie 11.30 w domu Strażaka w Janowcu, odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Członków Klubu LKS Janovia Janowiec. Zebranie poświęcone będzie głównie wyborom nowego Prezesa i Zarządu Klubu. Zapraszamy wszystkich piłkarzy, sympatyków i osoby zainteresowane.

 

                                                                                                Zarząd LKS Janovia Janowiec

Dodal Toms

Archiwum newsow