spinner Working...
Aktualnosci

Okres przygotowawczy
2013-02-24 23:23:29

Dzisiaj na hali w Dąbrowie Tarnowskiej podejmowaliśmy miejscowy DTS Dąbrowa Tarnowska. Od samego początku  narzuciliśmy swój styl gry napierając na bramkę rywala i szybko wyszliśmy na prowadzenie. Dominowaliśmy przez większość spotkania lecz nie potrafiliśmy tego wykorzystać po pierwszej połowie był remis 5:5.Drugą połowę również zaczęliśmy dobrze i wyszliśmy na prowadzenie. Wtedy do gry wieli się gospodarze wykorzystali nasze błędy i objęli prowadzenie 8:7. Walczyliśmy do końca i przyniosło to skutek po kilku ładnych akcjach i pięknych golach wygraliśmy 11:9

DTS Dąbrowa Tarnowska  9:11 Janovia Janowiec

Skład: S.Pulak, T.Słowik, J.Mol, R.Pryga, J.Dobosz, Ł.Pulak, K.Mol, M.Grzech, R.Pulak, M.Guzik