spinner Working...
Aktualnosci

Remis ze Zdziarcem
2013-04-29 19:37:29

W dniu wczorajszym po dobrej grze zremisowaliśmy na własnym stadionie ze Zdziarcem. Po sensacyjnej porażce w poprzedniej kolejce wyciągnęliśmy wnioski i do meczu przystąpiliśmy bardziej zmotywowani. Niestety nasz zespół został poważnie osłabiony do końca sezonu nie zagra nasz napastnik Jarek Mol.

Mimo tego osłabienia radziliśmy sobie dobrze wzmocnioną transferami ekipą Zdziarca. Początek spotkania to wyrównana gra z obu stron. Obie drużyny stwarzały sobie dogodne sytuacje. Kilka sytuacji miał zastępujący Jarka Rafał Pulak lecz niestety sędzia często odgwizdywał spalone. Pod koniec pierwszej połowy po rzucie wolnym dla Zdziarca piłka trafiła w słupek lecz parę minut  później znowu rzut wolny tym razem pomocnik Zdziarca już się nie pomylił i strzałem nad murem nie dał szans bramkarzowi. Szybko wzięliśmy się do odrabiania strat jeszcze przed przerwa. Znakomita okazje zmarnował Marcin Grzech po minięciu dwóch obrońców wyszedł sam na sam z bramkarzem gości lecz fatalnie spudłował. Do przerwy wynik się nie zmienił i przegrywaliśmy 0:1.

W drugiej połowie boisko opuścił Józek Dobosz w jego miejsce na placu gry pojawił się Rafał Łabęcki. Drugie 45 minut to groźniejsze ataki z naszej strony. Po jednej z akcji Marcin Grzech dograł piłkę do Łukasza Pulaka a ten uderzył po długim słupku i doprowadził do wyrównania. Podbudowani bramka poszliśmy za ciosem po kontrze i szybkim wykonaniu autu przez Kube Jańca Rafał Pulak w sytuacji sam na sam z bramkarzem odegrał do Łukasza Pulaka a ten nie miał problemu z zdobyciem swojego drugiego gola. Po tej bramce zaczęliśmy grać spokojnie i kołowaliśmy grę. Lecz w końcówce spotkania tracimy drugą bramkę. Mimo  jeszcze kilku szans obydwu z drużyn nie udało się zdobyć bramki.

Szkoda dwóch punktów ale ten wynik był sprawiedliwy. Mimo to możemy być zadowoleni z naszej gry z mocnym rywalem. W następnej kolejce pauzujemy więc będziemy mieli dużo czasu żeby dobrze przygotować się do trudnego wyjazdu do Dąbia.

Janovia Janowiec 2:2 LKS Zdziarzec

Bramki: Łukasz Pulak 2

Skład: Giża Arek, Pęczek Paweł, Słowik Marcin, Bigda Paweł, Ćwięka Łukasz, Dobosz Józef, Słowik Tomasz, Grzech Marcin, Janiec Kuba, Pulak Łukasz, Pulak Rafał, Łabęcki Rafał

2013-04-29 19:37:29 MG