spinner Working...
Aktualnosci

Bolesna porażka
2013-05-26 23:28:10

To miał być najważniejszy mecz sezonu… wygrana przedłużała jeszcze szanse na mistrzostwo tak się jednak nie stało przegrywamy wyraźnie i zasłużenie 4:1

Co tu dużo pisać na mecz jedziemy w 8 z nadzieja że będzie 11 chętnych do gry. Z trudem udaje się skompletować skład. Prezes zdecydował się na ustawianie 4 5 1 mieliśmy zdominować środek pola i wykorzystać szybkiego na skrzydle Józka i skutecznego Łukasza. Niestety to się nie udawało szybko tracimy pierwsza bramkę i przez pierwsza połowę bronimy się całym zespołem czasami wybijając piłkę w pole karne rywala zawodnicy z Rudy dominowali na boisku pod każdym względem my natomiast w pierwszej połowie nie oddaliśmy ani jednego strzału na bramkę…

Druga połowa tracimy na początku dwie bramki i wydawało się że gorzej już być nie może no właśnie wydawało się kontuzji nabawił się Łukasz Pulak i do końca meczu gramy w 10… pierwszy strzał na bramkę oddajemy ok 60 minucie. Końcówka meczu to lepsza gra naszego zespołu podanie Rafała Łabęckiego wykorzystał Józek Dobosz chwile później  Józek mógł strzelić kontaktową bramkę ale obrońca Rudy wybił piłkę z linii bramkowej. W ostatniej minucie tracimy 4 bramkę i sędzią skończył ten mecz.

Wynik lepszy od gry musimy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i wziąć się w garść. Najgorsze jest to że w kolejnym meczu ciężko jest uzbierać 11 zawodników do gry… nie mówiąc już o jakimś na rezerwę jedno jest pewne coś niedobrego dzieje się w Janowcu. Ruda po tym zwycięstwie już prawie zagwarantowała sobie mistrzostwo w pełni zasłużone. Nam pozostaje walczyć o drugie miejsce i pozbierać się po porażce najbliższa okazja już w niedzielę na własnym boisku derby z Żarówką.

2013-05-26 23:28:10 MG