spinner Working...
Aktualnosci

Horro w końcówce
2013-06-26 12:27:12

W niedziele graliśmy ciężki mecz w Wierzchowinach. Nie byliśmy faworytami tego spotkania dlatego do meczu przystąpiliśmy zmotywowani urwać chociaż jeden punkt gospodarzom. Pierwsza połowa zaczęła się nerwowo długimi podaniami do napastników. Zespół z Wierzchowin stwarzał sobie dogodne sytuacje a my odpowiadaliśmy groźnymi kontrami i stałymi fragmentami gry. Niestety pod koniec pierwszej części gry tracimy bramkę do szatni.

Druga połowę zaczęliśmy zmotywowani coraz odważniej zaczęliśmy zagrażać bramce gospodarzy. Dało to efekt gdyż po dośrodkowaniu błąd popełnił obrońca i skierował piłkę do własnej bramki. Później gra się wyraźnie zaostrzyła zrobiło się nerwowo sędzia kilkakrotnie karał zawodników Wierzchowin żółtymi kartkami. w dalszej części  meczu tracimy kolejną bramkę po dośrodkowaniu z prawej strony nieupilnowany zawodnik bez problemu skierował piłkę do bramki. Na nasza odpowiedz nie trzeba było długo czekać już w następnej akcji lewym skrzydłem Józek Dobosz doprowadza do remisu 2:2. Po tej bramce po 3 z rzędu brutalnym faulu zawodnik gospodarzy dostaje czerwona  kartkę co nie spodobało się zawodnikom i kibicom miejscowej drużyny. Grając  w przewadze zamknęliśmy gospodarzy na ich własnej połowie stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji. Lecz w ostatniej minucie meczu rzut rożny zamieszanie w polu karnym i tracimy bramkę…

Szkoda tego meczu ponieważ remis nam się należał. Zabrakło niewiele koncentracji w ostatniej minucie ale trzeba się pozbierać i w przyszła niedziele na zakończenie sezonu pokonać Partynie.

LKS Wierzchowiny 3:2 Janovia

2013-06-26 12:27:12 MG