2013-07-12 19:08:35 MG

Komentarze

2013-07-12 20:47:58
Dawid - Jamnica
Szanse są na prawdę wyrównane.. mamy calkiem inny skład niż na lidze. Będzie ciekawie.
2013-07-12 23:08:52
marc_s
także liczę na dobre widowisko:) damy z siebie wszystko:)
2013-07-13 21:40:46
Rudzan
B klasa !
2013-07-14 08:29:15
Jamnica Dulcza Wielka
Nasza drużyna od początku kontrolowała grę. Rozprowadzaliśmy piłkę szeroko następnie była ona dorzucana w pole karne Janowca, lecz brakowało szczęścia. Nagle szok.. Przeciwnicy wychodzą z kontrą, Mrozowski strzałem z 20 metrów pokonuje Kawę. Znów mieliśmy swoje okazje, oczywiście nie wykorzystane.. W 10 minucie kolejny cios zadaje Józef Dobosz, który z bliska pokonuje naszego bramkarza. Jednak to podziałało na nas dobrze. Już kilka minut później było 2-1. Podanie Frankowicza na bramkę zamienia Grzegorz Szydło. Dalej mieliśmy przewagę, lecz ciągle nie mogliśmy znaleźć drogi do bramki Janowca. W 22 minucie zawodnik V ligowej Radomyślanki, Jacek Skowron ogrywa naszych zawodników i pięknym strzałem z prostego podbicia nie daje szans Kawie. Do przerwy 3-1 dla Janowca. Po krótkiej przerwie Jamnica ruszyła do przodu. W 32 minucie Michał Giża uderza w poprzeczkę przeciwnika. Następnie w 33 minucie piłkarze Janowca wybijają piłkę z linii bramkowej. Jednak w 34 minucie trafiamy do siatki za sprawą Marcina Tabora, wielkie zamieszanie w polu karnym, Tabor z 8 metrów daje bramkę kontaktową. Gra się uspokoiła. Chwila oddechu obydwu drużyn. W 42 minucie Mateusz Giża uderza z 25 metrów, piłka po rykoszecie wpada do bramki Janowca. 3-3 Rywal tylko zaczął od środka boiska i już mógł ukarać Jamnicę za jej bierność w obronie, ale szczęśliwie piłka mija naszą bramkę. W 49 minucie Grzegorz Szydło zostaje wycięty w polu karnym przez bramkarza Rybę i sędzia bez wahania dyktuje \"jednastkę\". Do piłki podchodzi Sławek Kużdżał i pewnie pokonuje bramkarza. Pomimo wielu szans w końcówce, Jamnica nie podwyższa wyniku. Mieliśmy kilka znakomitych okazji, ale zabrakło zimnej krwi. Drużyna Janowca zagrała dobry mecz, a co ważne skutecznie w ataku w przeciwieństwie do Jamnicy! Gratulujemy. Niedziela: 13:30 mecz o 3 miejsce: Janowiec - Partynia 15:00 finał: Dulcza Wielka - Ruda
2013-07-14 09:26:11
Nie rozumiem po co kopiować calą relacje ze strony Jamnicy.. Wydaje mi sie, że jeśli ktoś będzie zainteresowany to wejdzie i poczyta! Macie dziś wygrać! Powodzenia.
2013-07-14 10:30:33
obserwator
jedną z przyczyny waszej przegranej były liczne krzyki głównie pod waszą bramką które wprowadzały dużo nerwów w grze. momentami zawodnicy kłócili się między sobą, no a jak górę biorą nerwy to składnej gry nie będzie niestety. Ale i tak zagraliście łądny mecz. Powodzenia dziś.
2013-07-14 19:06:37
kibic
1 miejsce po rzutach karnych:Dulcza Wielka.2 Ruda,3 Janowiec,4 Partynia
2013-07-14 21:15:49
ryba 2
gratulacje panowie za podium w tych rozgrywkach bo już byli tacy co w nas nie wierzyli i nawet nie chcieli żeby nas zapisywać na ten turniej a jednak można coś ugrać mało brakowało do finału ale trzeba się cieszyć z trzeciego miejsca bo przecie za nami zespoły które są wyżej notowane np podborze radomyśl czy chodzby nawet żarówka , grajmy swoje a bedzie dobrze nie słuchajmy tych co niby chcą man pomóc mamy swój zarząd i prezesa i tego sie trzymajmy jeszcze raz gratulacje i powodzenia
2013-07-14 22:22:57
a
2013-07-16 19:42:09
fsa
widać było odrazu że obroncy Jamnicy nie mogli sobie w ogole porazić z mrozowskim ktory zanotował gola i dwie asysty. Szkoda mi janowca