Aktualnosci

Wygrana z Dąbrówka
2014-05-14 11:01:40

W ostanim meczu Janovia wygrywa pojedynek z groźną drużyną z Dąbrówki 2:4.

Mecz toczył się pod dyktando zawodników z Janowca, którzy za wszelką cenę starali się wygrać to spotkanie aby nie stracić kontaktu z czołówką tabeli ligowej.

Niestety zawodnicy z Dąbrówki byli bardzo skuteczni i w pierwszej połowie wykorzystali jedyny błąd naszej obrony strzelając bramkę na 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków naszej ekipy, jednak to znów Dąbrówka zdobyła gola, co mocno skomplikowało sytuację.

Na szczescie gralismy konsekwentnie i wiedziliśmy, ze bramki muszą wcześniej czyu później nadejść, bo okazje ku temu były.
Szczęśliwie dla naszej drużyny szybko zdobyliśmy bramkę kontaktową na 2:1 za sprawą Radka Prygi, a na 20 minut przed końcem Konrad Mrozowski doprowadził do wyrównania.

Postawiliśmy wszystko na jedną kartę i mimo remisu dązylismy to strzelenia zwycieskiego gola, co udało się w końcówce meczu. Najpierw Paweł Bigda zdobywa bramkę na 3:2 głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a chwilę później Radek Pryga po indywidualnej akcji  z ostrego kąta pokonuje bramkarza Dąbrówki.

Teraz musimy się już skupić na najbliższym spotkaniu i po cichu liczyć na korzystny wynik w Wierzchowinach gdzie tej wiosny jescze nikt nie odebrał punktów gospodarzom, a gdzie pojedzie liderująca drużyna z Żarówki.

Janovia 4:2 Dąbrówka

Bramki: Pryga Radosław x 2, Bigda Paweł, Mrozowski Konrad

Skład: Arek Giza - Paweł Pęczek - Grzesiek Starzyk - Bigda Paweł - Marcin Grzech(Łukasz Ćwieka) - Marcin Słowik - Tomek Słowik - Jacek Skowron - Józek Dobosz - Kuba Janiec(Radek Pryga) - Konrad Mrozowski(Jarek Halik)

Rezerwa: Rafał Łabęcki

2014-05-14 11:01:40 jacek