spinner Working...
Aktualnosci

Porażka na zakończenie
2015-06-07 22:52:41

W niedzielne upalne popołudnie gdzie temperatura dochodziła do 40 kreski w ostatnim meczu w sezonie graliśmy na wyjeździe w Zgórsku. Był to bardzo ważny mecz zarówno dla nas jak i dla Zgórska gdyż wygrana gospodarzy różnicą 4 bramek dawała im miejsce na najniższym stopniu podium.

Mecz zaczęliśmy źle z trudem skompletowana 11 meczowa 2 kontuzję w pierwszych minutach i praktycznie cała pierwszą połowę gramy w 9. Przewaga liczebna  Zgórska była widoczna tylko dzięki wielkiemu szczęściu jakie nam sprzyjało w pierwszej połowie straciliśmy tylko jedną bramkę.

Drugie 45 minut to już odważniejsze ataki z naszej strony gra się zaostrzyła a na trybunach można było usłyszeć liczne wulgarne słownictwo pod adresem arbitrów tego spotkania. Gospodarze wzięli się za grę szybko strzelili 3 bramki i to oni w tym momencie wskoczyli na 3 miejsce w tabeli. Podłamani tym faktem i wynikiem (4:0) nie mieliśmy już nic do stracenia jak tylko zdobyć jedną bramkę. W końcówce ta sztuka nam się udała Seweryn Mrozowski strzela honorową jakże ważną dla nas bramkę.

Sezon ostatecznie skończyliśmy na 3 pozycji jak dla drużyny z ambicjami ten wynik jest poniżej oczekiwań. Braki kadrowe i fatalna wiosna 2 zwycięstwa 2 remisy i aż 3 porażki nie pomogły nam obronić mistrza jesieni. Przed nami Puchar Burmistrza a później przygotowania do nowego sezonu. Czeka nas dużo pracy w tym okresie żeby nasza gra wyglądała lepiej. Nie możemy zapomnieć o kibicach dziękujemy kibicom Jamnicy którzy w Zgórsku nas dopingowali ale też naszym kibicom którzy licznie przybywali na nasze mecze i mimo słabszej gry do końca w nas wierzyli.

Zgórsko -  Janovia   4:1  (1:0)

Zgórsko: Gałat Łukasz x 2, Dubiel Damian, Szydło Łukasz
Janowiec: Mrozowski Seweryn

Składy drużyn:

Zgórsko: Żelasko Adam, Pęczak Krzysztof, Weryński Szczepan, Szydło Łukasz, Dubiel Damian, Mucha Dawid, Rzegocki Paweł, Kozioł Krystian, Kołacz Dawid, Kołacz Marcin, Gałat Łukasz

Janowiec: Kuciemba Michał, Sztejenka Przemysław, Grzech Marcin, Pulak Łukasz, Ćwięka Łukasz, Skowron Jacek, Mrozowski Seweryn, Kmieć Łukasz (Starzyk Grzegorz), Janiec Kuba, Garncarz Sebastian, Giża Arkadiusz